Sekabet Para Çekme

Sekabet Para Çekme

Sekabet Para Çekme; Sekabet bahis sitesini değerlendirmek isteyenler resmi adresle giriş yapabilir ve ödemelerden hizmetlere kadar tüm hususlara göz atabilir. Ödemeler hakkında kısa açıklamalara yer verilmesi ve destek hattını paylaşması işinizi kolay hale getirecektir.

Sekabet Güncel Giriş: Sekabet Giriş Adresi

Sekabet Havale İle Para Çekme

Yatırım ile para çekme talepleri sırasında kullanılan Havale seçeneğine dair limitlerin dikkate alınması gerekiyor. Çünkü sadece limitlere uygun olan çekim taleplerine yanıt verilir ve ödemeniz gerçekleşir. Bunun için Havale / EFT tercihinde bulunanlar:

  • Tek seferde minimum 100 TL’lik tutara uygun bir şekilde ödemelere başvurmalıdır.
  • Günlük en fazla da 50.000 TL değerine göre çekim işlemlerine geçilmelidir.

Sekabet para çekme işlemlerinde ekstra ücretlere yer vermez. Komisyonsuz olarak çekim taleplerinin alındığı ve de birkaç dakika içerisinde sonuçlandığı sitelerden bir tanesidir.

Sekabet Kredi Kartı İle Para Çekme

Yatırım işlemlerinde de geçerli olan kredi kartından dilerseniz çekim taleplerinizi iletebilirsiniz. Sekabet para çekme talepleri için kredi kartı tercihinde bulunanlar kart bilgilerini istemektedir.

Eksiksiz ve hatasız olacak şekilde girilen kart bilgilerine karşı ödemeniz gerçekleşir. Kredi kartı ödemeleri için yine Havale gibi limitlere değinmek gerekir. Bunun için:

  • VISA – Mastercard alt limiti olarak 100 TL’lik değerine yer vermelisiniz.
  • En fazla ise 2000 TL’ye kadar çekim taleplerinize karşılık verilecektir.

İşlemlerin ücretsiz olacak şekilde gerçekleşmesi sağlanır. Buna ek olarak işlem zamanının ‘hemen’ olduğunu unutmamak gerekir. Hızlı ödemelere dair dilerseniz VISA tercihinde bulunabilirsiniz.

Sekabet Güncel Giriş: Sekabet Giriş Adresi

Sekabet Kripto İle Para Çekme

Sekabet para çekme işlemleri için talep gören ödeme seçeneklerini bir araya getirmiştir. Bunlar arasında Kripto paralar da yerini almıştır. Tekrardan limitleri üzerinden:

  • Bitcoin ya da Litecoin üzerinden çekim işlemlerine geçmenize olanak sağlanır.
  • Ripple veya Ethereum eşliğinde de para çekme talebinizi iletebilirsiniz.

Para çekme limitleri nasıl sorgulamak gerekirse en az 100 TL’lik değere yer veriliyor. Bunun arkasından tamı tamına 100.000 TL’lik üst limitin üzerinde durulur. Diğerleri gibi her bir yöntemden ücretsiz olarak işlemleriniz gerçekleşir. Son olarak işlem süresinin ‘anında’ olduğu ödeme seçenekleri arasında gösterilir.

Sekabet Para Çekme Limitleri

Çekim işlemlerinde geçerli olan onlarca yöntem bulunuyor. Havale ve VISA dışında kalanlar da yine limitleri üzerinden ele alınıyor. Bunlar nelerdir soracak olursanız:

  • Instapays Hayhay ile anlaşmalıdır ve minimum 100 TL’lik limite uyulması istenir.
  • Payfix ile Mefete cüzdan ödemelerinde de en az 100 TL’lik değere yer verilir.

Bunların arkasından gelen ise Papara oluyor. Diğerleri gibi minimum 100 TL’lik tutara yer veriliyor. En fazla da 20.000 TL değerine uygun bir şekilde ödemelere geçmeniz bekleniyor.

Devamında diğer online yöntemlere de göz atılabilir. Bunlardan ilki Jeton Cüzdan oluyor ve minimum 50 TL’lik değere yer vermeniz isteniyor. Son olarak ise Astropay ödemelerinde geçerli alt limit 250 TL olarak paylaşılıyor.

Sekabet Güncel Giriş: Sekabet Giriş Adresi

Sekabet Para Çekme

Bir cevap yazın

Başa dön